Kto jak lubi
Każdy z nas ma swój sposób na spędzanie wolnego czasu w Mediatece. Dla jednych jest to taniec, dla innych śpiew, gra na instrumentach, malowanie czy gry na komputerze lub PS5. Nie ma lepszych ani gorszych pasji, najważniejsze, aby robić to, co sprawia radość i pozwala odpocząć.



Opublikuj komentarz