Mini turniej szachowy
W piątek powitaliśmy lato w wyjątkowy sposób – podczas mini turnieju szachowego „Witamy Lato”. Była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, zdrowej rywalizacji i wspólnego spędzenia czasu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy wspaniałej gry oraz podziękowania dla Pana Robert Sowa za zorganizowanie turnieju!



Opublikuj komentarz